Velké děkuji

Krásný den milé kolegyně a vážení kolegové,

dnes mám pro Vás velké DĚKUJI…

Děkuji za to, že jdete se mnou, že jdete s námi…

Děkuji za to, že máte trpělivost se vším, co vytváříme…

Děkuji za Vaše e-maily a vše, co v nich píšete.

Nikdy mi nepíšete nic ošklivého, že jsem něco myslela, slíbila, a teď je to jinak. Ani to, že něco zrovna nefunguje a Vy se zlobíte… A to je pro mne velká síla, velký pohon. Neberu to jako samozřejmost a moc si toho vážím.

Sama vím o mnoha skutečnostech, které by mohly být za nás lepší, dokonalejší, rychlejší…

Mnohdy přesouvám termín třeba u knih nebo zveřejňování vzdělávacích programů. Platí však „Step by step“, „Krok za krokem“, vím to. Nejde lidi kolem mne zahltit úkoly. Mám to na paměti, vím, že jsou šikovní a bez nich bych žádné sny neuskutečnila.

Cítím za tím víru, že mnoho z Vás mně, nám věří… věří, že do toho dáváme vše, co je v nás. A je tomu opravdu tak. Jsme malá firma a v pozadí se leccos děje a leccos řešíme. A je za tím vším spousta neviditelného.

Možná některým velkým hráčům na trhu naše aktivity nejsou příjemné. Soucítím, ale zvedám hlavu. Každý z nás má svoji hodnotu a je nutné mít hlavu vzhůru. Pokud je tam čistý úmysl, píle a snaha nás všech, netřeba klopit hlavu. Nikdy… Možná to chce jen čas a vyjasnění pozic.

Nedávno jsme na účetní firmě převzali účetnictví, neplánovaně a je tam opravdu hodně věcí nekvalitně. Docela nám tyto práce trvají, déle, než jsem předpokládala. Kdyby majitelka firmy po nás chtěla rychlé výsledky, ztratila bych zájem a pravděpodobně to celé vzdala. Paní majitelka mi však věří a víra je to nejpodstatnější na lidském snažení. A ve finále ze mne získá to nejlepší… Kladu si otázku, zda jsem toho já sama schopná. Člověk se stále učí.

Ještě jednou tedy DĚKUJI a prosím, užívejte pro Vaše vzkazy portálové „NAPIŠTE NÁM“, které už zase funguje.

S vděčností

P.

Pěva Čouková

Zakladatelka a ❤️ Účetního Portálu ®

www.pevacoukova.cz

Citát:

„Když se ztratí radost, ztratí se všechno…“

Pěva Čouková
Komentáře
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře