Vánoční pozdrav poprvé

Dobrý den,
posílám závěrečný pozdrav roku 2017 všem kolegům z veřejného sektoru, zejména všem, kteří se věnují obcím. Všem paním účetním,  kolegům daňovým a účetním poradcům, všem auditorům, které tato oblast baví.
Nechtělo se mi psát poslední pozdrav, i když to tak ve skutečnosti je. Poslední zavírání dveří však znamená otvírání nových dveří, a to je na životě krásné.
Miluji výzvy, táhnou mě k neuvěřitelnému nasazení, přinášejí mi zvláštní nepopsatelný pocit, když to zvládnu…Miluji moji práci a když vidím „naživo“ výsledek, je všechno krásné.
Aktuálně mám na mysli můj 10ti denní cyklus přednášek pro veřejný sektor – obce a s tím související vylepšení Účetního Portálu za oblast obcí a příspěvkových organizací..
Chtěla jsem to na poslední chvíli opravdu vzdát. To se mi nestává, ale nebylo mi dobře a cítila jsem se přetížená. Ale rozesílka šla den před mým „horším“ stavem. I tak jsem to chtěla zrušit a v té chvíli se objevila první objednávka. Děkuji paní účetní do Jiříkova. I kdyby byl jediný spokojený, má to smysl.
Ne, nebojte se, opravdu nežiji jen prací a moc se těším, že se začnu v roce 2018 více věnovat sama sobě a svým blízkým. Děkuji jim za trpělivost. Ano, správně tušíte, dávám si předsevzetí do nového roku – také novinka a chci být i pro sebe důsledná. To mi jde hlavně v práci, tak uvidíme. 😊
Dotáhnutí Účetního Portálu pro veřejný sektor to byl můj veřejný závazek, možná sen a já děkuji mému zdraví, že je v pohodě a jsem velmi vděčná za tuto práci, a nejen ji.
P.S. Víte, jak se veřejný závazek např. něco vybudovat účtuje? Profesionální deformace, je to jasné.
Mám u sebe kamínek vděčnosti a vždy, když mám takovou tu vnitřní chuť si na něco „zanadávat“, tak jej pohladím a děkuji za vše, čeho se mi dostalo v mém životě.
Krásné Vánoce Vám všem, hodně zdraví v novém roce…
Ať Vám nechybí po Vašem boku ti, které milujete…
Otevřete svoje srdce ještě víc…jde to…
Nestěžujte si…
Těším se na Vás v novém roce 2018
S láskou
P.
Komentáře
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře