V péči Tarani

Dobrý den milé kolegyně a vážení kolegové,

předvánoční čas se krok za krokem blíží a lze to cítit…

Jak jsem prožila čas po Daňovém specialistovi 2019, který je už několik let vrcholem aktivit Účetního Portálu? Specialista mi přinesl mnoho krásných chvil. Miluji setkání face to face a nic na tom nemění skutečnost, že provozujeme online produkt vzdělávání. Setkání s Vámi „na živo“ je pro mne to pravé naplnění toho, co dělám – děláme. Vždycky to tak je, a i letošní ročník nebyl výjimkou.

Poté následovaly okamžitě zkoušky daňových poradců, kde jste byli velmi úspěšní, a to jak účastníci z mého pražského vzdělávání u KDP ČR, tak i vzdělávání bohuňovického, včetně účastníků mého doučování 2019. Byla jsem na ty „moje“ pyšná. Dostala jsem hodně děkovných e-mailů, hodně dárečků. Neumím popsat pocity, které prožívám. Vím, že to má smysl, ale i já někdy pochybuji o svojí cestě. A tato zpětná vazba mi dává sílu, neskutečnou sílu.

Poté následovalo Bali, můj velký sen. Bali předčilo veškerá očekávání. Skvělá parta, skvělý přístup, vzdělávali jsme se zevnitř firmy, zcela nový koncept pro mne. Byly i hodiny osobního rozvoje, krásné výlety, některé věřím pro všechny nezapomenutelné. Byla jsem tak moc nadšená a z videí mých účastníků je zřejmé, že i oni sdíleli moje nadšení z cesty.

Nicméně krátce po návratu jsem se vrátila a nebyla fit, byla jsem nachlazená, kašlala. Moje tělo mi dalo najevo, že se mu moje tempo nelíbí. Jednoznačně si vyžádalo svoji péči. Tak byly obklady ze solí, koupele, kurkuma, vincentka, odpočinek každou volnou chvíli a samozřejmě masáže a péče TARANI. A do toho Podnikatelská konference. A s tím i můj přednáškový den se zcela novými tématy – Téma „Insolvence“ bylo jen jedním z nich.

Tak po sérii častých otázek: „Na čem jedeš?“, „Kde bereš energii?“ přišly reakce: „To je prima, že jsi obyčejný smrtelník a že jsi někdy jako my.“

Samozřejmě, že jsem jako Vy…

Mám velký respekt ke svému zdraví a když přijde tento stav, vím, že něco je třeba v mém životě změnit. To je moje zpráva, kterou v tom vidím. Už se zdravotně zlepšuji, ale že to tentokrát trvá… Vím své.

Přeji krásný čas, tak trochu čas oddychu před vánočním kalupem a následnými účetními závěrkami.

S láskou

P.

Pěva Čouková

Zakladatelka a ❤️ Účetního Portálu ®

www.pevacoukova.cz

Citát:

„You — no one else!“


Jack Canfield

Komentáře
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře