S láskou ke všemu, co přichází…

Dobrý den milé kolegyně a vážení kolegové,

přeji Vám krásný červnový den. Sedím ve vlaku a jedu na dva výbory, jeden na KAČR, jeden na KDP ČR, abych obhajovala svoji interpretaci na kurzové rozdíly. Prostě dnes přebíhám. Nejsem v tom sama, interpretaci se mnou tvoří kolega Libor Vašek a vždy je prima nebýt na věc sám. Jsem ráda, že jsem si v zimě našla čas na to, abych ji sepsala a předložila účetnímu světu, dlouho jsem tuto myšlenku nesla ve svojí hlavě…někdy je opravdu vše jen o tom, udělat si čas. Stanovit danou věc prioritou. Zrození nové interpretace je dlouhý proces. Můj pracovní svět je momentálně docela velký „mazec“. Uvědomuji si každodenně, jak důležitá je pro mne víra. Víra v to, že buduji potřebnou a smysluplnou věc a druhá víra je v sebe. Obě víry jsou někdy jako skála a někdy se zatřesou od samých základů. Šotci v hlavě konají svoji práci: „Zvládneš to?“, „Ještě Tě to baví?“, „Pořád makáš?“. Nestačím jim mnohdy odpovídat a dodávat si síly. Od cesty na Bali za Rogerem Hamiltonem začala nová jízda. Věděla jsem, že moje kroky před Rogerem nejsou naprosto v pořádku, že je super, že mě to baví, ale, že čísla musí vycházet. Proto jsem tam jela. Zdražení a nové balíčky mne dostaly do kolen. Bylo to pro mne velmi velmi náročné…A jízda pokračuje, zjišťujeme ve spolupráci s externími agenturami, jak dál. Hodně práce, nevadí…Hodně smíšených pocitů, nevadí…Často mi docházejí síly, ty vnitřní, které drží mou víru, že vše má smysl. Baví mě to, stále…Vždy, když je nejhůře v mém životě, tak si představím nejhorší scénář, abych se ujistila, že i toto může být řešení. A začal mne napadat. Když bude nejhůř, tak portál prodám…Pamatuji si na dny, kdy jsme kupovali budovu naší firmy, jak jsem se ujišťovala, když to finančně nebudu zvládat, prodám ji. Není to střecha nad hlavou.  A zvládli jsme, budova je stále naše, je uvnitř zrekonstruovaná a těším se na pokračování úprav v podkroví a venku. Miluji stavební práce a tvořivost. Tak jo, uklidnění je tady a makáme dál, řešení je vždy, jen ho někdy nevidíme. Děkuji všem, kteří s námi na portále zůstali… Děkuji všem, kteří mi stále věří…Děkuji těm, kteří vědí, že mohou přejít do vyššího balíčku a upravovat tak vlastní potřeby…Děkuji těm, kteří si zakoupili DIAMOND a All in…nevěřila jsem, že je to možné. Vím, že bude lépe. Děkuji mému týmu, který nejvíce vnímá moje kroky, radosti a starosti…Přijde mi, jako by mne nahoře zkoušeli, jestli to myslím vážně, že portál chci a že umím být nejen pracovitá, ale také trpělivá.

A v neposlední řadě děkuji i těm, kteří se se mnou rozloučili.

Dnes jsem si od Vás vzala trochu energie já tím, že mohu sdílet to, co prožívám. A děkuji za to…

S láskou ke všemu, co přichází a k cestě, po které kráčím…

P.

Pěva Čouková

Zakladatelka a ❤️Účetního Portálu ®

www.pevacoukova.cz

P.S.

Generace nade mnou – Moje maminka je stále ještě se mnou, chtěla bych jí vrátit alespoň zčásti vše, čím mi pomohla. Tuším, že mne bude potřebovat.

Generace pode mnou – Moje vnoučata rostou, a ještě stále ke mně velmi rádi jezdí a spí u nás.

To jsou dva velké důvody, pro které nemohu pracovat tak, jako dosud. Tak už kvůli tomu, je třeba to zvládnout. Děkuji všem za podporu a také za všechna krásná slova, která mi posíláte 😊.

Komentáře
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře