První pozdrav roku 2019

Dobrý den milé kolegyně a milí kolegové,


posílám Vám první pozdrav roku 2019 a je to pro mne naprosto magický okamžik. Přechod z roku do roku je pro většinu z nás sváteční, jiný, mimořádný. Hodnotíme ve svých myslích, co se podařilo, co se událo, kdo do rodiny přibyl a kdo z naší rodiny odešel na druhý břeh…čas se nedá vrátit. Čas je také jediným nezaměnitelným darem, který máme jeden pro druhého.

Nový rok také je pro většinu z nás zamyšlení nad našimi přáními. Co chci dokázat? Kde a pro koho chci být prospěšný? Co je moje cesta a moje poslání? Kde jsou hranice, limity, co zvládnu, dokážu?

Můj závěr minulého roku byl o mojí hodnotě, o mém poslání a o hodnotě Účetního Portálu. Nikdy nevíme, co bude dál. Můžeme si něco myslet o svých rozhodnutí, ale nevíme. Můžeme si dělat velké výpočty, můžeme následovat svoji intuici. Já se rozhoduji srdcem a svojí intuicí, už dlouho…a přiznám se, že závěr loňského roku trochu bolel, byl velkou zkouškou. 

A nové začátky? Rok 2019? Co je v našich možnostech? Kde jsou naše limity a omezení? Dopřála jsem si jeden z prvních víkendů účast na vzdělávacím programu – Fire-walking s Renatou Angelo. Chtěla jsem být současně doma, byla oslava a chodili u nás Tři králové. Nejde být na dvou místech současně, i to je pravidlo života. A je třeba být v přítomném okamžiku. Jela jsem. A byla jsem v přítomném okamžiku, jinak to tam ani nešlo…rozmotala jsem hodně limitů ve své hlavě, hodně omezení. Pro nový rok mám tři přání. Cesta po žhavém uhlí byla požehnání mých přání, tak jsem šla třikrát…Neuvěřitelně silný a radostný zážitek. První cesta byla trochu o strachu a další cesty jsem si naplno užívala. Naprosto nepoškozená chodidla hlavou nepochopíme. 

Naše limity a omezení jsou jen v našich hlavách. Dokážeme mnohem víc, než si myslíme… Přeji Vám do nového roku 2019 hodně radosti, jako když jsme byli děti, hodně zdraví a neomezené překonávání vlastních omezení a limitů…

S láskou  

P. 

Komentáře
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře