Překročení komfortní zóny

Krásný den milé kolegyně, vážení kolegové,

dnes to bude o překročení komfortní zóny, o důvěře k týmu a upozadění vlastní nenahraditelnosti.

Ráda se obklopuji lidmi, kteří mě inspirují. Utkvěl mi velmi přístup blízké osoby Lilie, která měla letos na jaře důležitou konferenci a odjela pryč mimo republiku. Jsem si říkala, „tý jo, to je hustý“, místo, aby to tady všechno hlídala, tak si kamsi odjede a komentuje to z dáli. Přitahovalo mě to.

Letošní rok máme novou reklamní agenturu (asi sedmou), jejich přístup se mi líbí, byť jsem je neviděla a zatím ani vidět nechci. Přijdou mi jiní svým zájmem o Vás, o nás, o mne. Nerada bych přechválila, ale i jejich reporty jsou rozhodně zajímavé. A zajímavá byla i jejich inspirace pro mne – komentovat denně celých 18 dnů Daňového specialisty 2021.

Moje reakce – teď v červnu? To nedám! Kde vezmu čas? Ne, rozhodně ne…

A najednou se mi to propojilo. Jdu do toho, je to super výzva… ještě nikdy jsem si to nedopřála, propojím se s názory kolegů, ucítím náročnost na vlastní kůži a možná budu vidět vše jinak do budoucna. Ano, už teď vidím…

Priorita je jasná a jasné je i to, že jdu do toho a navíc odjedu. Dám tomu zelenou… v práci by mě stále někdo potřeboval a takto budu mít jistotu, že se věnuji hlavně vytyčenému cíli.

Je tu krásně… moře, teplo, lidé na mě koukají zvláštně, někteří mě oslovují, co dělám a proč…

Hard working… častý projev…

Součástí tohoto příběhu bylo a je také uznání důvěry v můj tým, že naši největší akci roku zvládnou, že přišel čas jim důvěřovat naplno. Jsou moc šikovní a propojení navzájem, vím… Ale přece – NEBUDU TAM…

S díky za nápad odjet, s díky za vše, co mne už teď jako inspirace napadá, s díky za možnost psát denně reporty ke specialistovi a vymýšlet 21 otázek k tématu Vás všechny zdravím a předávám energii moře a slunce.

Děkuji moc všem nejbližším kolegům, které mám kolem sebe a kteří mi dávají znát, že si moji důvěru zaslouží…

P.

Pěva Čouková 
zakladatelka a ❤️ Účetního Portálu ®
majitelka účetní a daňové kanceláře Oswald a.s.®
auditorka č. 1149, daňová poradkyně č. 23
zkušební komisařka KDP CŘ ®
DAŇAŘ ROKU 2020 v kategorii DANĚ Z PŘÍJMŮ
www.pevacoukova.cz

P.S.

Možná, že jdu do „modré zóny“ po letech snažení a sedění v „zóně zelené“. To je filozofie od Rogera Hamiltona – Dynamika bohatství. O tom třeba někdy příště, když budete chtít.

Moje současné motto:

  • Kola se točí…
  • Jedeme dál…
  • Spolu to zvládneme…
  • Jsme optimističtí…
  • Nevzdáváme se…

„Pokud děláte něco, co vám připadá jako těžká práce, pak určitě děláte to, co nemáte.“

Roger Hamilton
Komentáře
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře