Po měsíci doma z Bali

Milé kolegyně a vážení kolegové,

jak se mi daří držet myšlenky z Bali a z mého semináře Accelerator for Entrepreuners tady doma?

Popravdě, myslela jsem si, že to bude jednodušší.

Vpadla jsem zde rovnýma nohama do přednášek v Praze pro KDP ČR a byla jsem ráda, že letadlo nemělo zpoždění a vůbec že letělo.

A přímo doma mne čekal Daňový specialista Účetního Portálu 2018 neboli 6 dnů přednášení a celkově jakýsi dohled. A mnoho jiného…

Vědomě jsem usilovala poprvé v mém profesním životě, abych o všem nerozhodovala a byla více v pozadí. Mým cílem, který jsem si přivezla z Bali na cestě ze „zelené zóny“ do „modré zóny“ je, že většina věcí zde musí fungovat beze mne. Budu rozhodovat jen o zásadních věcech a dělat pro naše uživatele to, co mne opravdu baví a co je moje role zde. A to opravdu – jinak se neposunu – neposuneme.

Úkolů, které jsem si před sebe rozprostřela je mnoho a každému dávám jeho vlastní flow a pohodový růst. Nepřelít ani nenechat uschnout – jako květinku.

Mám radost, ale trochu se mi z toho všeho točí hlava. Vím, že je to jediný správný směr, jsem si tím jistá. Je to stejné jako s nestěžovacím náramkem – já si přece nestěžuji, říkávala jsem si. Ale když jsem si jej dala na ruku, uvědomila jsem si, kolikrát chci posuzovat někoho jiného a jak je těžké to nedělat.

Stejně tak jsem se přistihovala s kolika věcmi za mnou moji lidé chodili a já se rozhodla jim svěřit zodpovědnost, aby se rozhodli sami nebo s kolegy – beze mne. Přitom bych si myslela, že to tak přece už dávno je. Jedna věc je teorie a jedna reálný život…

Posouváme se jako celek…možná pomaleji, než bych chtěla, ale tak to v životě chodí.

Většinou si myslím, že se věci budou dít rychleji. Můj bratr mi kdysi říkal vynásob dvěma, co odhaduješ, a ještě kousek přidej. Často to tak je.

Přeji Vám krásný říjen a všem, kteří byli tento týden na zkouškách přeji, aby se sebou byli spokojeni, ať se děje, co se děje. Držím palečky.

S láskou

P.

P.S.

„Modrá zóna“, „zelená zóna“ je z Dynamiky bohatství od Rogera Hamiltona.

Citát

„Jedna pozitivní myšlenka má sílu 1000 myšlenek negativních.“
Jack Canfield

Komentáře
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře