Odlišuji významné od nevýznamného.

Hezký den,

u nás na firmě to pěkně začíná vřít… myslím pracovně. Všechno, co mělo být jednoduché je složitější. Co mělo být složitější se několikrát předělává. Tu chybí příloha, tady je špatně daň splatná, tady odložená. Cash flow nevychází… Některé klienty fyzické osoby školím, že se nedoplácí jen daň, ale i sociální a zdravotní pojištění. Je to o Vás nebo o nás? Je to o nás, zjednodušeně o nás všech. Ano, jsme zpátky u organizace naší práce, respektování naší ceny a tím hodnoty, počtu klientů, odhadu času, kolik příslušná práce zabere. Osobně mám dodělávat ještě dva audity a mnoho dalšího…

Příští sobotu jsem si naplánovala dovolenou. Přece budeme hotovi. Odjedu, ať se děje, co se děje. Ano, mám také co zlepšovat. Odlišuji významné od nevýznamného a snažím se být v klidu… alespoň to tak vidím a cítím. Je to „záhul“, skoro jako každý rok. Nerada používám sloveso „snažit se“. Bohužel jiné se nehodí.

Krásný zbytek června a moc se těším na prázdniny. Asi nejen já, ale hlavně všechny děti a zcela jistě i jejich rodiče.

P.S. Děkuji všem, kteří se mě, jakkoliv ptali na výsledek kontroly z KAČR. Děkuji za spolucítění. Kontrola byla milá, příjemná, udělili i praktickou radu. Potěšilo mne to. Nechali si mě mezi auditory bez „ztráty kytičky“. Měla jsem opravdu velkou radost. A příště budu ještě lepší, to vím. Přihlásila jsem se na podzim na „školení výběru vzorků“ a vím, že hodně důležitý až nejdůležitější je vnitřní kontrolní systém každé fi rmy. Tak to určitě ode mne uslyšíte, někteří už to slyšeli.

S láskou

P.

Komentáře
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře