Naše sny a nápady…

Dobrý den milé kolegyně a vážení kolegové,

právě sedím v letadle z Doha do Prahy a vracím se z dvoutýdenního kurzu účetnictví, které jsem měla na Bali s mými hosty. Jak sezení v Business třídě, tak kurz s účetnictvím na Bali mi stále připadají jako sny. Sny, které se zrodily v mojí hlavě. Každý máme svoje sny… Často máme sami v sobě vnitřní pnutí sem a tam, zda si můžeme náš sen dovolit, dopřát. Zda něco takového nevybočuje z řady, zda to nevybočuje ze způsobu, jak jsme byli vychováni a zda jsme vůbec schopni sami sebe podpořit. Zda je to vůbec možné…sny jsou od toho, aby se snily. Bez snu žádná malá ani velká věc nevznikla a sny patří do našeho života jako den a noc. Je třeba naše sny podpořit, nebát se, jít do akce… Jak nás mohou podpořit ostatní, když sami svému snu neuvěříme naplno?

Když jsem byla loni v létě na semináři pro podnikatele u Rogera Hamiltona na Balí, zrodila se tam myšlenka jet s mými účetními na Bali. Představovala jsem si, jak se budeme učit, jak budeme mít krásnou přednáškovou místnost, jako jsme měli my loni a jak tam budeme mít také úžasné nápoje z čerstvého ovoce a mnoho dalšího.

Říká se, že, co si člověk vysní na Bali, tak to se stane. A stalo se…jsem šťastná, že jsem do toho šla. Radost a spokojenost mých účastníků mi byla odměnou.

A jak to bylo s třídou Business v letadle? Loni jsem o ní nechtěla ani slyšet a když mi ji poté v Dubaii dali zdarma, nechápala jsem. Bylo to neskutečné, nevěděla jsem, jak se tam chovat a nemohla jsem uvěřit, že celou cestu lze prospat jako v posteli nebo si dopřávat cokoliv z jídelního a nápojového lístku. Když jsem letos objednávala letenku, nebylo to zcela spontánní. Jsme na sobě zvyklí šetřit a také mnozí máme kořeny z domova neutrácet za pomíjivé události. Šla jsem do toho a nelituji.

Třeba i Vy právě jste nebo budete před volbou, zda je to či ono pro Vás, zda by neměla zvítězit vrozená skromnost. Není to jednoduché, začíná to v hlavě… A já Vás zvu, ať jdete do toho…ať je to cokoliv, o čem sníte.

Těším se na Vás všechny a ať žijí naše sny a nápady…

P.

Pěva Čouková

Zakladatelka a ❤️ Účetního Portálu ®

www.pevacoukova.cz

Citát:

„Kdo se bojí, nesmí do lesa…“

České přísloví

Komentáře
Odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře