Naše hodnota

Dobrý den milé kolegyně a milí kolegové,

v celém minulém týdnu jsem velmi intenzivně řešila svoji hodnotu, naši hodnotu, hodnotu Účetního Portálu, a to jak pro Vás všechny, tak pro sebe.

Ano, je to pravidlo číslo 1 – MOJE HODNOTA z mého e-booku – 10 pravidel jak být DOBROU ÚČETNÍ, aneb mám já dobrou účetní.

Ano, vím, že mnozí toto moje pravidlo znáte a řada z Vás jste mi psali, jak Vám právě toto pravidlo pomohlo.

Ano, mohlo by se zdát, že to mám „zmáknuté“.

Ne, není to tak jednoduché na vlastní kůži, obklopují Vás stíny, strachy i nejistoty.

  • Jakou hodnotu má konzultace se mnou nad vysvětlováním příkladů pro ty, kdo jdou na zkoušky daňového poradce nebo auditora?
  • Jakou hodnotu má konzultace face to face se mnou nad problémem klienta?
  • Jakou hodnotu mají pro Vás naše garantované odpovědi na Vaše dotazy.
  • Jakou hodnotu má pro Vás členství na Účetním Portále?
  • Jakou hodnotu má těch dohromady 500 příkladů, ve kterých lze vyhledávat řešení?

Asi chápete, že to není jednoduché a lze se v tom docela zamotat…a trvalo to mnoho dní.

A pak přišlo ráno a já věděla, že už svoji hodnotu a hodnotu Účetního Portálu znám a akceptuji. Probudila jsem se ve svojí síle a rozhodnosti.

Může nám to připadat zvláštní, ale když dáme našim otázkám prostor, přijde řešení. A přijde řešení bez jakýchkoli dalších vlivů nebo rad okolí. A my už dávno víme, že se nelze zavděčit všem. Mám jednoho vzácného klienta, který mi říká: „Dej otázce 24 hodin i jakékoliv odpovědi na e-mail, kdy jsi naštvaná“. Moje reakce je po této době docela jiná, často e-mail i v prvním okamžiku napíšu, ale neodešlu. Ten, který později odejde, je docela jiný.

Takže na závěr, čas je moudrý, dejme věcem čas a nad rozhodnutími, které jsme učinili v minulosti v dobré víře, nejlépe, jak jsme uměli, už neztrácejme svoji další energii. Dívejme se do budoucnosti…

První adventní neděle pozdě večer, kdy jsem se vrátila z krásného víkendu na Skalce u Doks, byla plná překvapení, svítící stromeček před domem, připravený adventní věnec se čtyřmi svíčkami, vánoční věnec na dveře, hořící krb, nakoupené vánoční stromky… byla jsem dojatá…  Přicházející vánoční čas bude plný dojetí. Máme k sobě všichni blíž, než kdykoliv jindy v roce…tak si to nenechme ujít.

Krásné dny.

P.

 

P.S.

Těším se na setkání s mnohými z Vás zítra na semináři NÚR.

Komentáře
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře