Můj velký sen

Krásné ráno milé kolegyně, vážení kolegové,

vždy, když máme webinář, obvykle čtvrteční, Vás zvu, abyste si plnili svoje sny a nenechali si je nikdy nikým vzít.

Před sedmi roky jsem měla také velký sen, který byl pro mne hodně vzdálený skutečnosti.

Dlouhodobě jsem přednášela účetnictví pro mnoho agentur, velmi často jednodenně. Za nejvýznamnější jsem však považovala přednášky, které byly průřezové, dlouhodobé, obvykle nazvané DAŇOVÝ SPECIALISTA. Tyto přednášky měla firma Zdeňky Vostrovské VOX a KDP ČR. V obou vzdělávacích institucích jsem dvakrát do roka týden přednášela problematiku účetnictví. Vše bylo samozřejmě offline a moje účetnictví jen a jen v Praze. Tam se zrodila ta myšlenka přinést tento kurz na Moravu. Tehdy jsem myslela především na maminky na mateřské a nemocné, kteří si cestu do Prahy nemohli dovolit. Věděla jsem, že to bude náročné, nejen finančně.

Ale také jsem věděla, že všechny ty úžasné lektory osobně znám z mojí praxe, většinou jsou to přátelé a můj sen začínal mít svoji podobu. Samozřejmě, že důležité bylo také to, že jste měli o kurz, který se koná na hanácké vesnici v Bohuňovicích, zájem.

A když se přidal později online, byla jsem „v sedmém nebi“.

Tehdy poprvé jsem to vůbec neměla s lektory domluveno. A chtěla jsem to vyjednat osobně. Vše bylo připraveno u nás na firmě, takže lektoři přijeli na offline a já je osobně přemlouvala, jak je to pro Vás prospěšné, mít ten záznam. Neuvěřitelné, souhlasili… Byl to tehdy nelehký úkol a já s vděčností vzpomínám na ta moje neplánovaná jednání s nimi. Ani nevím, kde se vzala moje odvaha.

Tento týden ve středu začal 8. ročník DAŇOVÉHO SPECIALISTY 2021. Je online, se záznamem naživo s možností dotazů a já jsem upřímně dojatá, že to funguje…

Děkuji lektorům, kteří jsou srdcem tohoto úžasného kurzu, děkuji mým „nadšencům“ z Vás, kteří mi pomáhají, děkuji mému týmu, že je připravený na moje další nápady.

Není to pro mne samozřejmost…

A MZDOVÝ SPECIALISTA? Tento 11denní kurz, ten je již pro Vás plně k dispozici. Stačí vstoupit.

Odměníte se letos dlouhodobým vzděláváním?

Krásný vstup do letních dnů…

P.

Pěva Čouková 
zakladatelka a ❤️ Účetního Portálu ®
majitelka účetní a daňové kanceláře Oswald a.s.®
auditorka č. 1149, daňová poradkyně č. 23
zkušební komisařka KDP CŘ ®
DAŇAŘ ROKU 2020 v kategorii DANĚ Z PŘÍJMŮ
www.pevacoukova.cz

Moje současné motto:

  • Kola se točí…
  • Jedeme dál…
  • Spolu to zvládneme…
  • Jsme optimističtí…
  • Nevzdáváme se…

Nikdy, nikdy, nikdy se nevzdávej!

Winston Churchill
Komentáře
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře