Konečně se scházíme

Krásný den milé kolegyně, vážení kolegové,

konečně se scházíme. První oficiální setkání na KDP ČR i na KA ČR, kdy se setkáváme s kolegy, kamarády. Konečně se dá v Praze sednout po jednání do nějaké restaurace, teď spíše na venkovní terasu. Hledala jsem moji oblíbenou restauraci „Pavlína” kousek od Senovážného náměstí… marně. Není tam, nepřežili tuto krizi. Vím, je tam jiná, ale ta byla moje oblíbená. Úžasná jídla, zákusky, atmosféra. Vím, že život je změna. Počítám s tím, ale přece asi jen v hlavě. Moje srdce čeká, že to bude jako dřív, možná pocit bezpečí, sounáležitosti i k místům.

Dnešní Sekce účetnictví KDP ČR byla úžasná, představení návrhu zákona o účetnictví zástupci MF ČR bylo příjemnou třešničkou na dortu. Velmi přátelská atmosféra, kde si nikdo na nic nehrál. Díky všem zúčastněným kolegům…

Jestli se vrátí prezenční setkání jako dříve? Myslím si, že ne. Je to obrovská výhoda a šetří to velmi čas, myslím setkání online. Co napsat, doba je prostě zrychlená. Na KA ČR je naplánováno každé třetí setkání výboru offline – prezenčně.

Časy se mění.

Jak to máte Vy s klienty?

Vrátili jste se do “starých časů”, nebo jen částečně?

Budu ráda, když nasdílíte.

Zdravím všechny příznivce veřejného sektoru, který mě stále velmi baví.

P.

Pěva Čouková 
zakladatelka a ❤️ Účetního Portálu ®
majitelka účetní a daňové kanceláře Oswald a.s.®
auditorka č. 1149, daňová poradkyně č. 23
zkušební komisařka KDP CŘ ®
DAŇAŘ ROKU 2020 v kategorii DANĚ Z PŘÍJMŮ
www.pevacoukova.cz

Moje současné motto:

  • Kola se točí…
  • Jedeme dál…
  • Spolu to zvládneme…
  • Jsme optimističtí…
  • Nevzdáváme se…

Všichni lidé, kteří dosáhli velkých věcí, měli velký cíl a soustředili se na něj. A byl to takový cíl, který některým lidem v určitou chvíli přišel nedosažitelný.

Orison Swett Marden
Komentáře
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře