Čekání na prázdniny

Hezký den,
v pondělí jsem měla přednášku v Brně pro firmu BRZO. Je milé a vzácné, když vztahy vydrží mnoho roků, a to nejen pracovní. Pro paní Zdeňku Brzobohatou přednáším přibližně 20 roků. Vzpomínám si, jak jsem si na první přednášky nosila vypůjčený dataprojektor, abych mohla promítat moje příklady… A milé je i přednáškové setkání s mými „stálicemi“ této agentury.  Většinou kolegyněmi, které neznám jménem, ale znám jejich tvář, úsměv a vím, že žijí naší prací podobně jako já. A také vím, že řada z nich žije ve spojení s Účetním Portálem.
Jsem si jistá, že i v době dnešních technologií nic nemůže nahradit živý kontakt člověka s člověkem. Děkuji, že mohu dělat moji práci a usnadňovat lidem v praxi jejich cestu.
Červen je měsíc čekání na prázdniny, které všichni cítíme doslova za dveřmi. Moc se na ty letošní těším, budou cestovatelské více než obvykle. Vůbec je letos všeho více než obvykle.
A na závěr ještě milé poselství. Moje poselství je přání, které posílám paní Rence Klímové, která je naší „portálovou záštitou“ přes oblast mezd…
A já bych za nás všechny paní Rence poděkovala za to, že ji máme a známe. Je pro mne osobně vzorem v mnoha směrech. Děkujeme Ti Reni za to, že jsi pro nás napsala mnoho článků, natočila mnoho videoseminářů, zodpověděla mnoho dotazů a za mnoho dalšího… Těšíme se na všechno další.
Přejeme Ti milá Reni k Tvému krásnému životnímu jubileu hodně zdraví a mnoho mnoho krásných chvil…
S láskou
P.
Komentáře
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře