Ujasnění naší hodnoty

Dobrý den milé kolegyně a milí kolegové,

každý je rád poslem dobrých zpráv, obzvlášť před Vánocemi…

Přiznám se, že ujasnění naší hodnoty, a tedy zvýšení ceny za členství na Účetním Portále, byl pro mne výstup z komfortní zóny.

Věděla jsem to už na semináři Rogera Hamiltona v létě na Bali a celou dobu to vnitřně přijímala. Je to sázka na to, zda moje-naše téměř desetileté snažení mělo a stále má pro většinu z Vás členů Účetního Portálu smysl…Nebo prostě nemá…

Je to podívat se do zrcadla, tváří v tvář situaci. Nic není špatně… vše je cesta.

Děkuji všem, kteří jste nám jakýmkoli způsobem dali najevo, že si naší práce vážíte a chcete jít s námi dál. Dokonce mnozí jste na to čekali a věděli, že to muselo přijít.

Děkuji i těm, kteří byli naštvaní a volali na infolinku, že s námi nepokračují a vyjmenovávali všechny důvody, které je tížili. Bylo to jako nejlepší dotazník, jak zjistit naše mínusy. Jinak bychom to nevěděli…Děkuji i těm, kteří jste prostě nereagovali…

A život jde dál…Jsem už zase v Praze a absolvuji „moje pražská setkávání“. Navštívila jsem v tomto týdnu jak Výbor pro účetní výkaznictví na KAČR, kam chodím pravidelně J, tak i Sekci účetnictví KDP ČR, kde mám velké absence L. Obě setkání mi přišla velmi přínosná. Je důležité znát názory kolegů, přijímat rozdílnost a důvody pro a proti… Přijala jsem vlastní veřejný slib udělat návrhy dvou interpretací.  Na co jiného než na cizí měny. Mám radost, vlastně jsem je chtěla nebo měla udělat dávno. Ale možná nebyl správný čas. A také nebyl parťák, který je vždycky prima. A děkuji, že ho mám. Tak uvidíme… Můj tatínek kdysi říkal, že správné věci se domlouvají v hospodě. Jako malé holce mi to připadalo divné. Ale když vidím ty diskuze ze setkání, které nelze vyčíst z žádného zápisu, vidím nesmírný přínos. Vzpomněla jsem si na tatínkovu hospodu. Ano, velké věci za zavřenými dveřmi nevymyslíme, je třeba veřejná diskuze.

A můj závazek do roku 2019? Ano, budu pravidelně součástí těchto odborných setkání a udělám si na to čas. A taky si udělám čas na svoje oblíbená cvičení, na častějšího kadeřníka a na manikúru a, a, a… a taky se budu víc usmívat…bezpodmínečně budu přinášet radost svým blízkým…Vypadá to, že letos budu mít nebo už mám novoroční předsevzetí. Je to pro mne nezvyklé.

Děkuji za Vaši důvěru, nemírně ji ctím a přijímám zodpovědnost plynoucí z této udělené důvěry.

Je to krásný pocit prospěšnosti…ruku na srdce, prospěšní chceme být všichni. A to je na životě krásné.

 

Pohodové přípravy vánoční

 

P.

 

P.S.

O víkendu pečeme cukroví s dcerou Petrou a vnoučaty. Moc se těším…

A nebude to žádná zdravá výživa, ale klasické recepty mojí maminky z dětství.

Komentáře
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře